Hakkımızda

Home Hakkımızda
hakkimizda

Türkiye'den Dünyaya Açılan
Yeni Nesil Bir Yatırım Bankası

Türkiye’nin gücünü arkasına alarak, ülkenin geleceğine kararlı yatırımlar yapma hedefiyle yola çıkan Tera Bank, uluslararası finansal alanda Türkiye’nin potansiyelini tam anlamıyla ortaya çıkaracak hedeflere, ürün ve hizmetlere katkı sağlamayı amaçlamaktadır. 

 

İnovasyon, çeviklik, cesaret ve tecrübenin bir araya geldiği bir vizyonla hareket eden Tera Bank, bu değerleri temel alarak finans dünyasında bir yenilik merkezi oluşturma anlayışı ile dünya piyasalarında öncü bir konuma yükselmeyi amaç edinmiştir. 

 

Derin bankacılık tecrübesine sahip olan ekibi, sağlam iş ortaklıkları ve güçlü mali yapısıyla Türkiye’nin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmaya kararlı olan Tera Bank, güvenilir bir iş ortağı olarak tüm paydaşlarını ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Sermayesi Türkiye’den, Hedefi Dünyadan:
Tera Bank Geleceğe Değer Katıyor!

 

Tümüyle (yüzde yüz) Türk sermayesi ile kurulan Tera Bank, Türkiye’nin yeni nesil yatırım bankası olma hedefiyle yola çıkmıştır.

 

Türk ekonomisinin büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmayı amaçlayan Tera Bank, sürdürülebilirlik ilkesine verdiği önemi kurum markasına yansıtarak ‘TERA’ adını benimsemiştir. “Tera” marka ismi, bereket ve refah getiren antik Roma’nın Ana Toprak Tanrıçası “Terra” kelimesinden türetilmiştir ve insanlığın ortak hedefi olan geleceğe verilen değeri yansıtan bir anlayışı temsil eder. Tera Bank’ın vurguladığı değerler arasında doğanın, çevrenin ve ekosistemin korunmasına olan duyarlılığı yer alır. Tera Bank, finansal başarının yanı sıra, aynı zamanda doğal kaynakların sürdürülebilirliği ve gelecek nesillerin yaşam kalitesi için de sorumluluk taşıyan bir kuruluş olarak öne çıkmayı hedeflemektedir.

 

İnovatif Finansal Çözümlerle Geleceği Şekillendiren Bir Yenilik Merkezi

 

Bankacılık sektöründeki geniş tecrübesi ile güçlü bir iş ortağı olarak öne çıkan Tera Bank, aynı zamanda dünya piyasalarındaki tecrübeli ve güçlü ekibiyle dikkat çekmektedir. Yılların birikimiyle oluşturulan ekip, rekabetçi bir pazarda sürekli olarak gelişmeyi benimsemekte ve finans dünyasında sürdürülebilir yeniliklerin öncüsü olmayı hedeflemektedir.

 

Finans dünyasının geleceğini yeni nesil yaklaşımlarla şekillendirerek bir Yenilik Merkezi olmayı amaçlayan Tera Bank, müşterilerinin finansal hedeflerine ulaşmalarında güçlü bir çözüm ortağı olmayı hedeflemektedir.

 

Tera Bank, stratejik vizyonuyla Türkiye’nin büyümesine katkı sunmayı amaçlarken aynı zamanda küresel arenada da Türkiye’nin güçlü bir yatırım bankası olarak dinamik bir ses getirmeyi hedeflemektedir.

 

Yenilikçi Teknolojileri Temel Alan Müşteri Odaklı Finansal Çözümler

 

Tera Bank, inovasyon ve teknoloji ile desteklenen çözümleriyle müşteri memnuniyetine ve çok yönlü değer üreten projelere odaklanmaktadır. Stratejik iş kollarında büyüme fırsatları yaratmayı hedefleyen Tera Bank, bankacılık sektöründe dönüşüm sağlayacak inovatif ürün ve hizmetler sunmayı önemsemektedir.

 

Müşteri & çözüm odaklı kurum kültürünü, ekip tecrübesi ve uluslararası bilgisiyle birleştiren Tera Bank yenilikçi ve kaliteli hizmet süreçleri yaratmaya önem vermektedir.  Yenilik, bilgi ve uzmanlığa dayalı güvenilir finansal çözümler sunarak tüm paydaşların büyüme hedeflerine ulaşmasını sağlamayı amaç edinmiştir.

 

Tera Bank’ın yenilikçi düşünce yapısı ve ileri teknoloji destekli iş modeli, geleceği planlamada önemli bir avantaj sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini odak noktasına alan çözümleriyle finansal ihtiyaçları karşılayan ve büyümeyi destekleyen bir çözüm ortağı olarak öne çıkmaktadır.

 

Türkiye’nin güçlü finansal vizyonuyla beslenen Tera Bank, ülkenin geleceğine yatırım yapma kararlılığını vizyonuyla göstermektedir.

 

Yenilikçi yaklaşımıyla çıtayı yükselten Tera Bank, geleceğe yönelik stratejilerini şekillendirirken, güvenilirlik, şeffaflık ve etik değerlerin ön planda tutulmasına büyük önem vermektedir. Hem bireysel hem de kurumsal müşterilerine özel çözümler sunarak finansal başarılarını desteklemekte ve sürdürülebilir büyümeye katkıda bulunmaktadır.

tr_TR